Nasza firma oferuje również oprogramowanie wspierające sprzedaż, magazynowanie i księgowanie znanych producentów. Poniżej przedstawiamy ogólnikowo co oferujemy a po szczegóły zapraszamy do salonu.

Small Business

Program Small Business przeznaczony jest do kompleksowej obsługi małych i średnich firm ze szczególnym uwzględnieniem firm handlowych posiadających urządzenia fiskalne.

Mimo swej wszechstronności program jest łatwy w obsłudze, posiada przyjazną platformę komunikacji z użytkownikiem, a co najważniejsze doskonale sprawdza się w codziennej praktyce. Program wyposażony jest w szerokie możliwości raportowania, a wśród jego szczególnych cech należy wymienić dużą elastyczność pozwalającą na dostosowanie programu do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Streamsoft PCBiznes
 

Pakiet programów z linii produktowej Streamsoft, przeznaczony dla mikro i małych firm oraz biur rachunkowych. Z programów korzystają chętnie przedsiębiorcy, którzy potrzebują rozwiązań zgodnych z aktualnymi przepisami w obszarze księgowości uproszczonej, kadrowo-płacowej oraz fakturowania i prowadzenia gospodarki magazynowej.

  • Ala - księgowość uproszczona
  • Aga - kadry i płace
  • Ewa - fakturowanie i magazyn
 

INSERT

Subiekt GT to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego, itp.

Subiekt GT jest kolejną wersją znanych w Polsce systemów firmy InsERT: Subiekta 4, Subiekta 5 i Subiekta dla Windows. Dzięki bogatej funkcjonalności i prostej, intuicyjnej obsłudze, program sprawdza się w każdej sytuacji. Zastosowane technologie i rozwiązania biznesowe sprawiają, że Subiekt to najczęściej w Polsce wybierany program do wspomagania sprzedaży.

Subiekt GT jest sprawnym i szybkim systemem wyposażonym w najnowsze rozwiązania interfejsowe czyniące go programem bardzo ergonomicznym i przyjaznym dla użytkownika. Jednocześnie jego wszechstronność i możliwości konfiguracji czynią go produktem niemal dla każdego.

Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima to najpopularniejszy w Polsce program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom jest najchętniej wybieranym oprogramowaniem wśród biur rachunkowych i doradców podatkowych.

Comarch ERP Optima w modelu usługowym - nowoczesny, zintegrowany program do kompleksowego zarządzania.

Dzięki niemu prosto i szybko:

  • wystawisz faktury
  • obsłużysz magazyn
  • zaksięgujesz dokumenty
  • naliczysz wypłaty
  • rozliczysz się z urzędami
  • poprowadzisz sklep internetowy i wypromujesz go w serwisie Wszystko.pl

Comarch ERP Optima w modelu usługowym to uznany na polskim rynku program Comarch ERP Optima, dostosowany do pracy przez Internet. Wyróżnikiem jest możliwość korzystania z aplikacji z dowolnego komputera w dowolnym czasie. Sam program jak i baza danych umieszczone są w nowoczesnych i bezpiecznych serwerowniach Comarch Data Center, a Klienci mają możliwość korzystania z programu za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

WF-MAG

WF-Mag to jeden z najpopularniejszych programów magazynowych. Program do fakturowania posiada niezwykle intuicyjny interfejs oraz ogromne możliwości konfiguracji pozwalające na pełne dostosowanie do specyfiki prowadzonej działalności. Szybka i łatwa instalacja oraz bardzo przejrzysta obsługa spowodowały, że program magazynowo-handlowy WF-Mag jest jednym z najczęściej wybieranych programów do fakturowania w Polsce.

Program faktura jest cały czas rozwijany, a liczba sprzedanych kopii przekroczyła już 200 tysięcy.

Program do fakturowania WF-Mag należy do rodziny produktów firmy Asseco Wapro i współpracuje między innymi z oprogramowaniem księgowym, kadrowo-płacowym, do ewidencji środków trwałych.

Microsoft

Posiadamy pełną ofertę firmy Microsoft. Systemy operacyjne, pakiety biurowe Office zarówno dla użytkowników domowych jak i firm i instytucji. Pełna gama oprogramowania dostępna od ręki.