Drodzy  Klienci,

Na pewno do wszystkich z Państwa docierają informacje o rozszerzającej się pandemii Koronawirus (COVID-19).

W związku z zachowaniem podwyższonych środków ostrożności i bezpieczeństwa Państwa jak i naszego w sytuacji, gdy jest to możliwe zalecamy wszystkim naszym klientom obsługę zdalną w miarę możliwości. W naszej firmie wdrożyliśmy odpowiednie procedury, które zapewnią Państwu najwyższej jakości obsługę. W przypadku wszelkich kwestii serwisowych  sugerujemy więc w pierwszej kolejności kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Nasi pracownicy  pracują zdalnie, by uniknąć rozprzestrzeniania się wirusa.

Salon w Bełchatowie:

SERWIS KAS FISKALNYCH - 516-105-111, 502 202 072

SPRZEDAŻ KAS FISKALNYCH - 501 639 049

Salon w Piotrkowie Tryb.

SERWIS KAS FISKALNYCH - 662-122-777

SPRZEDAŻ KAS FISKALNYCH - 608-044-734

Jeśli preferują Państwo kontakt drogą elektroniczną zachęcamy do skorzystania z formularza znajdującego się tutaj: Formularz kontaktowy

Poprzez formularz kontaktowy proponujmy szczególnie teraz zgłaszanie przeglądów kas fiskalnych oraz składanie zapytań ofertowych dotyczących zakupu kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej bądź nabyciu terminala płatniczego.

Przypominamy jednocześni, że najlepszym źródłem informacji na temat pandemii są komunikaty Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Zdrowia. Należy również bezwzględnie przestrzegać podstawowych zasad zapobiegawczych, takich jak mycie rąk i unikanie bezpośredniego kontaktu.

Pozdrawiamy i życzymy Zdrowia.

Zespół COMKAS S.C.