Kasy fiskalne online

Filtrowanie

Najnowszym rozwiązaniem w branży fiskalnej są urządzenia zwane potocznie kasami fiskalnymi online. Producenci tacy jak Posnet, Elzab, Novitus, Datecs poszerzają gamę tego typu produktów. Praktycznie dostępne są w każdym segmencie do każdej branży. Te nowoczesne kasy wymagają podłączenia do sieci Internet .Połączenie realizowane jest przez złącze Ethernet, Wifi lub GPRS. Od 1 stycznia 2020 roku Ministerstwo finansów zobligowało grupy podatników do wymiany na nowe roziązanie. Do tych podmiotów należą mechanicy i zakłady wulkanizacyjne oraz stacje paliw i handlujący paliwami. Oznacza to, że wszystkie zakłady mechaniczne i wulkanizacje oraz obracający paliwami od początku roku muszą ewidencjonować sprzedaż na urządzeniach podłączonych do Internetu. W dalszej kolejności MF wytypowało branże związane z gastronomią, krótkotrwałym zakwaterowaniem i sprzedażą węgla. Od 1 lipca 2020 roku wszystkie punkty takie jak restauracje, puby, stołówki będą musiały ewidencjonować sprzedaż na online. Dotyczy to również hoteli, hosteli a także świadczących krótkotrwałe zakwaterowanie. Składy węgla też muszą przejść na online.

Ostatnia grupa która będzie miała obligatoryjny obowiązek wymiany dotychczasowych urządzeń fiskalnych na kasy online to największa grupa podatników. Są to lekarze, prawnicy, fryzjerzy i kosmetyczki oraz prowadzący usługi budowlane i kluby fitness. 1 styczeń 2021 to dzień kiedy muszą pracować na nowych zasadach rejestracji.

Nasza firma, od lat zajmująca się branżą fiskalną, ma pełną gamę najnowszych produktów w tym segmencie. Doradzimy i dobierzemy odpowiedni sprzęt do każdego rodzaju działalności. Posiadamy szeroki wybór kas. Zapraszamy więc wszystkich mechaników, fryzjerów, kosmetyczki, lekarzy, prawników, przedsiębiorców prowadzących usługi gastronomiczne i hotelarskie do odwiedzenia naszych punktów i do przejrzenia naszej oferty. Z naszej strony możemy obiecać, że przedstawimy rozwiązania, które sprawią, że Państwa firma będzie postrzegana jako nowoczesna i dbająca o komfort klienta oraz profesjonalizm w zakresie świadczonych usług. Dostarczone przez nas gotowe rozwiązania pozwolą lepiej kontrolować proces sprzedaży, kontrolować wpływy oraz przyśpieszą codzienną obsługę klienta. Zapoznaj się z nasz ofertą i przekonaj się, że warto!

Zapraszamy przedsiębiorców z Szczercowa, Kluk, Zelowa, Kleszczowa, Kamieńska, Moszczenicy, Sulejowa i innych do naszych punktów sprzedaży w Bełchatowie i Piotrkowie Trybunalskim.