Nasza firma istnieje na rynku od 2000 roku. Od samego początku związani jesteśmy z runkiem technologii sprzedaży, komputerowym oraz biurowym. Dzięki elastyczności i prężnej działalności zdobyliśmy ugruntowaną pozycję na rynku. Zajmujemy się sprzedażą, wdrożeniem i serwisem urządzeń fiskalnych, komputerowych oraz oprogramownia. Jesteśmy autoryzowanym dealerem najlepszych na polskim rynku firm takich jak Posnet, Novitus, Elzab, Datecs, Torell, Insert, Symplex, Comarch, PayTel, Komputronik, Datalogic, Honeywell, Elo, o czym świadczą liczne certyfikaty i wyróżnienia. Jesteśmy laureatami wielu nagród m.in. za wysoką sprzedaż i profesjonalna obsługę. Naszymi klientami są zarówno małe firmy jak i duże, międzynarodowe przedsiębiorstwa. Zatrudniamy profesjonalistów z dużym doświadczeniem, ale również młode i ambitne osoby.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów COMKAS sukcesywnie wzbogaca swoją ofertę handlową o nowe produkty i usługi.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i odwiedź  jeden z naszych salonów w Bełchatowie i Piotrkowie Trybunalskim. Znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

 

O nas

Oferujemy urządzenia wspomagające pracę handlu, usług i gastronomii. Dzięki długoletniej współpracy z czołowymi producentami, m.in. Posnet, Elzab, Novitus, Datecs, Torell, Symplex, Insert, Comarch, Komputronik w naszym asortymencie znajdują się urządzenia i rozwiązania używające najwyższej jakości technologie. Z naszą pomocą wdrożenie systemu sprzedażowego czy też zakup kasy lub drukarki fiskalnej i oprogramowania będzie proste i przyjemne.

Jedynie w naszej firmie, przy zakupie urządzenia fiskalnego zapewnimy Ci, całkowicie bezpłatnie, wsparcie we wszystkich kwestiach formalnych, profesjonalne doradztwo, instalację kasy lub drukarki, programowanie, szkolenie z zakresu obsługi, fiskalizację, oraz pomoc w złożeniu w właściwych terminach dokumentów do Urzędu Skarbowego.