Kasy fiskalne

Filtrowanie

Funkcjonalne kasy fiskalne są praktycznym rozwiązaniem, pożądanym przez właścicieli punktów handlowo-usługowych. Urządzenia pozwalają na zarejestrowanie sprzedaży, a wiele modeli wyposażonych jest w kopię elektroniczną drukarki, umożliwiając uzyskanie dowodu zakupu. Nasz sprzęt nadaje się do przedsiębiorstw małych, średnich oraz dużych z różnych branż.

Cechy warte uwagi

W naszym sklepie online oraz w punktach stacjonarnych w Bełchatowie i Piotrkowie Trybunalskim znajdują się kasy fiskalne, odznaczające się bardzo atrakcyjnymi cechami. Do najważniejszych należy zaliczyć kompaktową budowę. Współcześnie urządzenia tego rodzaju charakteryzują niewielkie wymiary. Dodatkowymi atutami są: estetyczny, nowoczesny design oraz praktyczne, czytelne wyświetlacze. Ponadto sprzęt posiada inne funkcjonalności, w zależności od modelu mogą być to: połączenie Bluetooth, możliwość kopii elektronicznej paragonu, spersonalizowana grafika.

Kasy fiskalne dla wszystkich

Posiadamy w asortymencie kasy fiskalne – też online – przeznaczone do pracy w różnych warunkach. Mamy w ofercie modele mobilne oraz stacjonarne. Proponujemy sprzęt o przeznaczeniu uniwersalnym, ale też możemy zaoferować urządzenia, które szczególnie dobrze sprawdzą w gabinetach lekarskich, salonach urody, warsztatach mechanicznych czy sklepach spożywczych.