Drukarki fiskalne

Sprawna, a zarazem bardzo funkcjonalna drukarka fiskalna to niezwykle istotny element wyposażenia punktów obrotu pieniężnego. Urządzenia dedykowane są do obiektów handlowych oraz usługowych o dużym natężeniu ruchu. Pozwalają zarejestrować sprzedaż, a wydrukowanie paragonów fiskalnych daje możliwość przygotowania w kilka sekund dowodu dokonanego zakupu.

Największe zalety urządzeń

Każda drukarka fiskalna dostępna w naszej ofercie ma nieco odmienne funkcje jednak wszystkie charakteryzuje prosta obsługa. Posiadamy w asortymencie urządzenia zaopatrzone w nowoczesne i unikatowe rozwiązania technologiczne. Wiele z produktów gwarantuje wygodne użytkowanie, dzięki kompaktowej obudowie, czytelnym wyświetlaczom i komfortową klawiaturę, która zapewnia ergonomię użytkowania. Sprzęt pozwala na uzyskanie dowolnej grafiki na wydruku, umożliwiając dodanie jej w nagłówku lub stopek.

Urządzenie dla każdego

Drukarka fiskalna do paragonów to rozwiązanie, które znajdzie zastosowanie w branży usługowo-handlowej. Może być wykorzystywana zarówno w sklepach z narzędziami warsztatowymi, jak i w salonach urody, świadczących zabiegi pielęgnacyjne. Proponujemy urządzenia producentów takich jak m. in. Posnet lub Elzab